Nasza oferta

Cookie angielski od przedszkola proponuje przedszkolom i punktom przedszkolnym współpracę na zasadach patronatu metodyczno-dydaktycznego.
W praktyce oznacza to opiekę nad lekcjami języka angielskiego, zarówno pod względem merytorycznym, jak i pedagogicznym, czyli:

  • Nasi lektorzy poprowadzą zajęcia z języka angielskiego w Państwa placówce w dowolnym wymiarze godzin
  • Zapewniamy zastępstwo w przypadku choroby lektora
  • Zajęcia będą ciekawe, efektywne i pełne zabawy, ponieważ poprowadzimy je w oparciu o metodę naturalną z wykorzystaniem TPR
  • Zrealizujemy program nauczania zgodny z zaleceniami MEN
  • Będziemy monitorować i dokumentować postępy dzieci w nauce oraz stopień realizacji materiału
  • Systematycznie otrzymacie Państwo raport dotyczący naszej pracy

Ponieważ od 1997 roku firma Cookie specjalizuje się wyłącznie w nauczaniu w placówkach przedszkolnych, gwarantujemy wysokie efekty nauki.

Przez cały ten czas doskonalimy naszą wiedzę zdobytą na studiach i rozwijamy autorski program nauczania języka angielskiego w przedszkolu, każdego roku wprowadzając do realizacji nowe ćwiczenia i zabawy językowe.

Sukces w dziedzinie nauczania dzieci osiągneliśmy dzięki dbałości i trosce o najdrobniejsze szczegóły - począwszy od analizy potrzeb rodziców dzieci i wyboru optymalnego wariantu realizacji programu nauczania, poprzez bogatą bazę materiałów dydaktycznych.

Pasja

Na początku naszej działalności, kiedy nauczanie języka angielskiego w przedszkolach jeszcze raczkowało z uwagi na skromną bazę dostępnych programów nauczania i ofertę materiałów dydaktycznych, sami przygotowaliśmy niezbedne materiały, dzieląc się naszą radością i pasją z nowymi lektorami.

Bezpłatna lekcja pokazowa... A nawet dwie

Na pierwszym spotkaniu, przedstawiając naszą ofertę, chętnie zaprezentujemy lekcję pokazową obrazując stosowane przez nas metody i techniki nauczania.